Islak filtreleme

İlaç endüstrisi

  • Filtre torbaları
  • Akışkan yataklı kurutucular için filtreler - çok sayıda dergi içeren "ahtapot" filtreler
  • Santrifüjler için çantalar
  • Kuru disk filtreleri
  • Gaf filtreleri

Akışkan yataklı kurutuculara yönelik ahtapot torbalarımız mükemmel malzeme, üretim ve kaplama kalitesiyle karakterize edilir, böylece farmasötik üretiminde her zaman minimum kayıpları garanti edebiliriz.

   

Pres için filtre bezi

Şirketimiz, filtre preslerinin kullanıldığı birçok uygulamada geniş deneyime sahiptir, bu nedenle çerçevelerin boyutlarına, "pastanın" geri kalanına, parçacıkların tutulmasına ve elbette gerekli üretkenliğe göre yapılmış tamamlanmış filtre bezi sunuyoruz.

Bunu karşılamak için kurulum, yalıtım, bağlantı vb. yöntemlere göre çok çeşitli standart ve özel brandalar geliştirdik.

Filtre diski segmentleri için filtre bezi

Disk filtrelerin segment kanvası isteğe bağlı olarak her türlü disk filtreye göre ayarlanabilir.

Kanvasımız, bu kadar büyük bir "pasta" tutma yüzdesinin aşınmaya karşı aşırı direnci ile karakterize edilir.

     

Sıvıları süzmek için tuval

Kendi fabrikalarımızda üretilen pamuklu ve polyesterden dokuma kumaşlara ek olarak, "Testori" şirketinin ilaç endüstrisi için polipropilen, polyester ve iletken malzemelerin ıslak filtrasyonu için geniş bir kumaş yelpazesi sunuyoruz. Milan, İtalya).

Aynı üreticiden katıları sıvılardan filtrelemek için kullanılan filamentten yapılmış geniş bir polipropilen kumaş yelpazesi sunuyoruz. Bir örnek, kimyasal şeker endüstrisinin yanı sıra demir dışı metallerdir.

    

Konveyör filtre şeritleri ve kuru elek

Konveyör filtre şeritleri ve kuru elek, yüksek akışlı veya düşük kalan nem yüzdesine sahip sürekli kurutma ve filtreleme aşamasıyla karakterize edilir.

Susuzlaştırma / Kurutma doğal çökeltme ile gerçekleştirilir veya yüksek tansiyon veya vakumlu işlemlerle desteklenir.

Bantlarımız kereste endüstrisinde, atık su arıtımında susuzlaştırılmış çamur proseslerinde, endüstriyel karton, kağıt vb. sektörlerde kullanılmaktadır.

Özel teklif - enerji santrallerinde, kimya endüstrisinde ve madencilikte kükürt giderme işleminde kullanılan filtre şeritleri.

    

TOP